portfolio
Když dva dělají totéž,

není to totéž!

Jak pracuji

Kouzlo, díky kterému prodám Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase je v tom, že dělám mnohem více a lépe než ostatní.

Prezentace

Nejprve spolu probereme veškeré informace o nemovitosti, poté sestavíme formu a plán prezentace.

Propagace

I ta nejlepší prezentace je k ničemu, pokud nebude dobře provedena DOSTATEČNÁ a účinná propagace.

Prohlídky

Dostatek prohlídek zajistí pouze kvalitně odvedená prezentace a propagace.

Prodej

Pro obě strany zajistím kompletní právní servis, veškeré papírování i ostatní služby spojené s převodem nemovitosti.

about-image

Home staging a Foto staging

Před focením a prohlídkami je potřeba celou nemovitost řádně připravit. Prázdné místnosti je možné doplnit o vizualizaci toho jak by prostor mohl vypadat - cílem je zaujmout, ne odradit

.

fotostaging
fotostaging

.

Profesionální fotografie

Fotografie je mnohdy první příležitost jak zaujmout potenciálního kupce, čím lepší fotografie, tím více zájmu, čím více zájmu… už asi tušíte :-).

.

foto nemovitosti
foto nemovitosti

.

Dostačující a přesné informace

Další stěžejní část inzerátu nemovitosti je její popis, pokud kupujícího zaujmeme natolik, aby navštívil stránku, či inzerát nemovitosti, ale nenajde zde informace, které potřebuje a cena je srovnatelná, nebo vyšší než u podobných nemovitostí, pravděpodobně navštíví pár dalších inzerátů a je možné, že už se nikdy nevrátí.

.

Půdorysy

Pro potenciálního zájemce je velmi důležité mít představu o prostoru a jeho rozložení, přesto většina makléřů půdorysy nevyužívá.

.

půdorys nemovitosti
půdorys nemovitosti

.

Video prohlídky, dron, předprohlídkové video

Ze statistik jasně vyplývá, že video má oproti fotografii více než dvojnásobný počet reakcí, shlédnutí, kliknutí = zájmu a větší zájem je přesně to, co při prodeji chcete.

.

Stránka nemovitosti

Pro Vaši nemovitost vytvořím samostatnou stránku nemovitosti za účelem úspěšnější propagace a více možností prezentace.

.

Propagace a placená reklama

Nestačí dát inzerát na stránky realitky, pár neplacených realitních serverů, možná na S-reality a za okno vyvěsit ceduli "Na prodej". Pokud chcete opravdu prodat a to co nejrychleji za co nejvyšší cenu, je potřeba se do propagace i placené reklamy pořádně opřít!

.

Co dál?

- umím realizovat prodej nemovitosti formou AUKCE a tím maximalizovat prodejní cenu nemovitosti
- mohu zajistit 3D scan nemovitosti
- uspořádám prohlídkový den, šetřím Váš čas a mnohdy i nervy
- pečuji o své klienty, informuji a reportuji průběh prodeje
- díky kvalitní prezentaci stráví kupující u inzerované nemovitosti více času a na prohlídce není nepříjemně překvapený. Naopak "jde na jistotu"
- realizuji placenou propagaci nejen na inzertních serverech, ale také v tradičních médiích a na sociálních sítích
- zařídím vše od A do Z a nebojím se udělat něco navíc

.

O mě

Stěžejní je pro mne KVALITA, ODBORNOST, KOMPLETNÍ SLUŽBY a SPOKOJENOST KLIENTŮ.

Nemovitosti jsou mou vášní již dlouhou dobu, rád jsem si procházel inzeráty a mnohdy místo výletu vyrazil na prohlídku, svou první nemovitost jsem zakoupil v roce 2007, tehdy ještě od pozemkového fondu, jednalo se o malý rybník, který se mi líbil a nacházel se vedle stavebního pozemku, jež jsem později odkoupil od obce. Bylo mi 23 let a vydělával jsem 11 tisíc měsíčně, neměl jsem v podstatě žádný kapitál, ani zkušenosti. V průběhu času jsem si vyzkoušel všechny druhy nákupu, prodeje i pronájmu nejrůznějších nemovitostí, měl jsem možnost na vlastní kůži okusit péči různých makléřů a realitních společností, zjistil jsem, že to co pro mne realitka dělá, umím také a levněji. Toto platilo až do chvíle, kdy jsem potkal opravdového profíka, žádného "realiťáka" co člověka neustále uhání, naslibuje hory doly, poté nemovitost nějak vyfotí, vyvěsí na stránkách realitky, na měsíc zaplatí reklamu na S-realitách a poté už jen čeká, týdny, měsíce, občas přijde s tím, že je nutné zlevnit a opět čeká… Ne ne, tento profík byl opravdový REALITNÍ MAKLÉŘ a já okamžitě věděl, že přesně tohle chci dělat a takhle chci pracovat. Poskytovat profesionální služby lidem, kteří vědí, co chtějí - prodat co nejrychleji, za co nejvyšší cenu! A jak mi to jde? To můžete nezávazně vyzkoušet i vy.

Kontakty

Chcete více informací?
Chcete ZDARMA vypracovat tržní cenový odhad Vaší nemovitosti?
Chcete ZDARMA zaslat E-book "Na co si dát pozor při prodeji nemovitosti"?
Chcete ZDARMA zaslat E-book "Jak na prodej nemovitosti bez realitky"?

RK Evropa

Václavské náměstí 806/62, 11000 Praha

Telefon

777 695 890

Email

miroslavdub#email.cz